top of page

KOŞULLAR VE GİZLİLİK

DEĞERLİ KULLANICI; 
www.saglammac.com kullanım koşulları ve gizlilik politikasını lütfen en ince ayrıntısına kadar okuyunuz. Sitemiz koşullarının ve gizlilik politikasının size veya şirketinize ( Gerçek veya Tüzel ) uymadığını düşündüğünüz takdirde sitemizi kullanmayınız.

KOŞULLAR VE GİZLİLİK
 
1- Sitemiz spor dallarına ve diğer içeriklere kendine has geliştirdiği tekniklerle istatistikler sunan, bir sitedir. Bilgiler site ekibi tarafından geliştirilen teknikler ile oluşturulmaktadır. Oluşturulan istatistik yöntemleri ile sunulan tahmin veya tahmin yüzdelerinden doğacak maddi veya manevi zarardan sitemizi kullanmayı kabul eden gerçek veya tüzel kişiler koşulları kabul etmiş sayılır. Sitemiz ve site yönetimi sorumlu tutulamaz.

2- Sitemizde kumar ve türlerinden ( rulet, poker vb) hiç bir şekilde oynatılmaz, oynanması hususunda tavsiye vermiyoruz.

3- Sitemiz yasal bahislere konu olan karşılaşma ve spor dalları ile diğer içeriklere yorum yapar ve fikir sunar. Bunları değerlendirmek ve kabul etmek site kullanıcıların hür iradelerine bağlıdır. Doğacak maddi veya manevi zarardan sitemizi kullanmayı kabul eden gerçek veya tüzel kişiler kendileri sorumludur. Sitemiz ve site yönetimi sorumlu tutulamaz.

4- Hiçbir yazı veya materyal izinsiz kopyalanamaz. Kaynak belirtmeden kullanılan hususlar konusunda telif haklarını düzenleyen 5846 sayılı yasa çerçevesinde işlem başlatılır.

5- Site yönetimi, sitede yer alan herhangi bir formatı, içeriği, kullanım koşullarını ve gizlilik ilkelerini tüm kullanıcılara bildirim yapmadan ve izin almadan değiştirme hakkına sahiptir. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

6- Sitemiz adına oluşturulabilecek sahte sosyal medya hesaplarından sitemiz ve yönetimimiz sorumlu değildir. Doğacak maddi veya manevi zarardan sitemizi kullanmayı kabul eden gerçek veya tüzel kişiler kendileri sorumludur. Sitemiz ve site yönetimi sorumlu tutulamaz. GERÇEK ve TEK sosyal medya hesaplarımız sitemizin en alt kısmında yer alan linklerdedir.

7- Sitemiz kişisel bilgileri özenle korur. Kişisel olmayan veriler yasal mevzuatlar çerçevesinde üçüncü kişilerle paylaşılabilir. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

8- Site yönetimi üyeliği iptal etme hakkını her kullanıcı için gizli tutar. Gerekçe göstermeden site üyeliği iptal etme hakkına sahiptir. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

9- Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu bilgileri izinsiz kopyalamayacağını, paylaşmayacağını, yaymayacağını taahhüt eder. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

10- Site yönetimi; Sitemizde oluşacak teknik arıza, yavaşlama, kaybolma, silinmeden sorumlu değildir. Site yönetimi ayrıca; siteyi tamamen internet ortamından kaldırma, pro üyelik özelliği var ise iptal etme işlemini hiçbir gerekçe göstermeden yapmakta yetkilidir. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

11- Sitede yer alan yasal mevzuatlara aykırı davranan, küfür veya genel ahlaka aykırı hareket edenler süresiz engellenir, pro üyelik özelliği varsa iptal edilir. Haklarında yasal işlem başlatılır. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

12- Sitemiz kendi özel istatistik yöntemleriyle tahminler sunmaktadır. Amacı dışında kullananlar haklarında doğacak hukuki veya maddi her sorumluluktan gerçek veya tüzel kişiler kendileri sorumludur. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

13- Adli mecralarca (Jandarma,Polis,Savcılık,Mahkeme Kararı v.b) sitemizi veya kullanıcıları kötüye kullanım tespit edilen kişiler hakkında bilgi istenmesi durumunda site yönetimimiz bilgileri yasal mecralar ile paylaşmakta yetkilidir. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.
 
14- Spor müsabakalarının şekli, takımların, karşılaşmaların veya paylaşımların neler olacağı ve ne zaman paylaşım yapılacağı, ne zaman siteden veya uygulamalardan kaldırılacağı site yönetiminin yetkisindedir. Paylaşım yapıp yapmamak veya paylaşımı her an kaldırmak site yönetiminin yetkisindedir. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

15- 18 Yaşından küçükler sitemizi kullanamaz.

16- Sitemiz üyelere veya kullanıcılara bildirim veya sms gönderebilir. Kabul etmeyen her kullanıcı siteyi veya uygulamaları kullanmamakta hürdür. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

17. Pro üyelik olması durumunda hizmeti kullanan kullanıcılar paketlerini iptal edebilmesi için hiçbir şekilde pro üyelikden kaynaklı hizmetlerden herhangi birini almamış olması gerekmektedir. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

18. Pro kullanıcılar site ve uygulamaların diğer koşullarını kabul etmiş sayılır. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

19- Sitemizi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu sayfada belirlenen koşullar ile ihtiyaç duyulması halinde her an eklenecek yeni koşulları kabul etmiş sayılır. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

20- Sitemiz kullanıcılara ait telefon numaralarını veya mail adreslerini, siteye ait resmi sosyal medya kanallarında, gruplarında v.b hizmetlerinde ( whatsapp, bip, telegram v.b ) kullanmakta yetkilidir. Siteyi kullanan gerçek veya tüzel kişiler bu koşulların tamamını okuduğunu, anladığını ve hür iradesini kullandığını kabul etmiş sayılır.

bottom of page